PRZESTRZEŃ ONLINE, CZYLI AUTENTYCZNA SPRZEDAŻ PO BABSKU!

Ty i media społecznościowe średnio się lubicie?

Wiem co czujesz Kochana!
Wiem co Cię frustruje, wiem z czym się borykasz i czego pragniesz

Skąd?

Jestem Kobietą.. i też przechodziłam przez podobne sytuacje wchodząc w świat online i próbując to wszystko ogarnąć, wiele razy przekraczając własne bariery w mojej głowie.

Zapraszam Cię do przestrzeni online dla Kobiet!
Razem rozhulamy Twój biznes online ucząc się tworzyć treści, które dają wartość i przyciągają idealnego Klienta, oswoisz też narzędzia, jak robienie InstaRelacji, czy Lajwów i zaczniesz sprzedawać z lekkością, radochą i.. po swojemu!
Zobacz, co Cię czeka i chodź, działajmy!

Co Cię czeka?

  • NASZA PRZESTRZEŃ to zamknięta grupa na Fejsbuku!
  • Konkretne obszary rozkładamy na czynniki pierwsze po babsku – czyli tak, by było łatwo, przyjemnie i do wdrożenia od ręki w działanie!
  • Duuużo praktyki w grupie zamkniętej – oswajanie narzędzi, jak robienie np. LIVE, nagrywanie InstaRelacji i inne (spokojnie, wcześniej dostaniesz wskazówki :)).
  • Wspólne spotkania online, by przegadywać każdy z tematów.
  • Dodatkowe materiały w PDF – workbooki
  • Spontaniczne LIVE z mojej strony, by dać Ci dodatkową dawkę inspiracji.
  • Wsparcie, wsparcie i jeszcze raz wzajemne wsparcie!

Bez krytyki! Będę Wymagającą Strażniczką!

 

Pierwszy miesiąc

01

ODKURZYSZ SWOJE SOCIAL MEDIA – Facebook, Instagram to Twoja wizytówka

02

Odkryjesz własne WARTOŚCI – co stoi za tym co robisz i dlaczego to robisz – Twoja wiadomość do świata i Twoje blokujące PRZEKONANIA 
pójdą na tapetę

03

IDEALNA KLIENTKA (a może Klient) – dopieścimy razem Człowieka, do którego chcesz kierować własne treści, to tak bardzo kluczowe, by ułatwić sobie, a nie komplikować. 

04

Popracujemy nad TEMATAMI NA TREŚCI – pokażę Ci, jak wyciągnąć maaaasę tematów na Twoje posty i jak pracować z narzędziem –  idealna Klientka na przyszłość!

Drugi miesiąc

01

JĘZYK KORZYŚCI – czyli jak pisać, by Klientki „kupowały” Ciebie, Twoje edukujące treści i produkty. Tu budujesz realcje i zaufanie po drugiej stronie ekranu.

02

SCHEMAT POSTA, który sprzedaje – na co zwracać uwagę, jak tworzyć nagłówki, które zatrzymają czytelnika, jak dawać w nim wartość i zachęcać do zaangażowania.

03

LIVE – odkryjesz moc tego narzędzia! Pokażę Ci, jak robić lajwy, na co patrzeć, co ważne, jak zacząć? Będziesz oswajać się w naszej zamkniętej grupie.

04

InstaRelacje –  kolejne narzędzie mające moc sprzedaży! Krótkie, 15 sekundowe wideo podnoszące na maksa sprzedaż.

Trzeci miesiąc

01

RozPLANuj własne działania – pokażę Ci, jak ja planuje własne treści, jak je powielam, by wykorzystać czas maksymalnie.

02

NARZĘDZIA – poznasz proste narzędzia, które mają wspierać Twoje działania online bez dodatkowych kosztów.

03

Wycena własnych produktów – jak się wyceniać, co jest ważne i.. kiedy podnosić ceny?

04

Mapa Pasji (zawodowa) – by wejść w działania z Nową Energią! I ukierunkować jeszcze bardziej własne cele, zgodne z własnymi wartościami i osadzić w sobie. Będzie pięknie! 🙂

Przestrzeń online dla kobiet takich jak Ty!

Z Karolą znam się od lat, ale przyznam, że dopiero w Przestrzeni Online dla Kobiet miałam okazję poznać ją jako trenera i coacha. Karolina stworzyła cudowną przestrzeń dla kobiet gdzie możemy się wspólnie wspierać, motywować i rozwijać! Przez jeden miesiąc uporałam się z tematem, który ciągnął się już prawie rok czyli z Idealną Klientką. Pytania, które dostałyśmy ogromnie pomogły ale też sam fakt, że widziałam jak dziewczyny dodają do grupy swoje opisy idealnych klientów dodatkowo mnie zmotywowały do działania. Cenną rzeczą jest także feedback jaki otrzymujemy od Karoliny po każdym zadaniu domowym. Dzięki niemu mogłam jeszcze bardziej doprecyzować tematy z jakimi pracowałam. Ale do konkretów! Po miesiącu spotkań mam opracowaną Idealną Klientkę, ogromną listę tematów jakie chce poruszać dla swoich odbiorców, odkryłam swoją główną wartość, którą chcę przekazywać w moich treściach a także „posprzątałam” w swoich Social Mediach i przekazuję jeden, spójny komunikat z wykorzystaniem wszystkich darmowych miejsc na reklamę. Dodatkowo, Karolina zmotywowała mnie aby bardziej słuchać się siebie, swoich odczuć i żeby iść za głosem serca, co jest ogromnie ważne jeśli chcemy tworzyć szczery i spójny z nami przekaz. Polecam Przestrzeń Online dla każdej kobiety, której zależy na rozwoju siebie i swojego biznesu, bądź która ma dopiero w planach biznes! Tutaj zaczynając od podstaw zbudujesz coś cudownego!

Paulina Kasprzyk
Social Media Lover
@paulinakasprzyk_pl

Bardzo cenię i lubię takie możliwości szkoleniowe, jakie dostałam w Przestrzeni Online. Te spotkania, to maksymalnie dobrze wykorzystany czas. Mnóstwo wiedzy, materiałów, konsultacji i analizy działań. A wszystko w bardzo lekkiej, kobiecej i delikatnej atmosferze. Sprzedaż, która do tej pory często sprawiała mi trudność, stała się pasjonującą przygodą. Ogromnie jestem wdzięczna Karolinie za ten czas, każdą inspirację i lekcję. Wiem, że to jest zakres, którego brakowało w moim biznesie.

Magdalena Zaniewicz
Lider w Network Marketingu
@magdalenazaniewicz

Zdecydowałam się na udział w Przestrzeni, ponieważ przygotowuję się do startu z własnym biznesem, a że jestem zielona w temacie Social Media wszelakich pomyślałam, że właśnie tego potrzebuję na początek. Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w Przestrzeni, a właściwie z jej współtworzenia, bo jak się okazało Przestrzeń to miejsce, w którym zaraz po teorii przechodzimy w działanie i tu jest moc. TWORZYMY.

W bezpiecznym środowisku możemy podzielić się z innymi uczestniczkami swoimi ćwiczeniami, zadaniami, pomysłami oraz otrzymać konstruktywny feedback, dzięki czemu wiadomo co poprawić, ulepszyć. Sporo pracy jeszcze przede mną, ale już mnóstwo nowych pomysłów czeka na start. 🙂 Bardzo się cieszę, że mogę się przygotować do tegoż startu w tak sprzyjającym środowisku i pod czujnym okiem Karoliny. 🙂

Małgorzata Pisarek
Architekt Kariery
fb.com/malgorzatarak1981

Współpracując z Kobietami spotykam się z masą przeszkód, wręcz istny tor przeszkód w biegu po wymarzony biznes online.

Nie dziwie się! Wchodząc w świat online jest tyle do ogarnięcia, że.. na początku to przeraża przytłacza, bo nie wiesz od czego zacząć.
A z czasem zaczyna frustrować, bo chcesz a nie wiesz którędy najprościej.

Otoczenie – na maksa ważne!
Nie zawsze jest wspierające, a tak ważne, by z wiara w serduchu wychodzić z własną wiadomością do świata i komunikować ludziom, z czym przychodzisz i co masz fantastycznego do zaoferowania!

I jeszcze ta nielubiana przez Kobiety sprzedaż.. wiele zapytań, jak pisać posty, do kogo i o czym?
Czy być na Fejsie, Instagramie, czy może jeszcze pisać bloga i nagrywać Jutuba?
I jeszcze tak sprzedawać, byś nie miała poczucia, że wciskasz. 

Tak, można dostać zawrotu głowy i dlatego tworzę dla Ciebie przestrzeń tylko dla Kobiet!
Przestrzeń, w której nie doświadczysz hejtu, krzywych spojrzeń.. A znajdziesz przestrzeń na popełnianie błędów, by się na nich uczyć.
Masę wsparcia i wyrozumiałości w społeczności Kobiet, które chcą tworzyć własne miejsca w sieci z serca, z lekkością i przyjemnością.

Czuję i wierzę, że w takim miejscu Twoja wiara we własne możliwości wzrośnie, z większym luzem otworzysz się na sprzedaż, narzędzia i przekonasz się, że Ty też możesz pisać świetne treści, robić LIVE i być po prostu w sieci!

„Odkrywaj własne zasoby. Pozwalaj na bycie sobą. Dawaj poznać się światu.
Działaj z otwartym sercem. Zaufaj.”

Karo

Gdzie mnie znajdziesz?