Kim jestem?

Cześć! Jeśli jeszcze się nie znamy, to nazywam się Karolina Stencel i rozbudzę w Tobie miłość do sprzedaży autentycznej i tworzenia skutecznych, wartościowych treści.

Wartościowych, czyli jakich? Treści budzących zaufanie i przyciągających Twoich Idealnych Klientów

Nawet… jeśli jeszcze czujesz, że dostajesz gęsiej skórki na samą myśl o sprzedaży i wszystkim co związane z Social Media.

Dlaczego sprzedaż?

Odkąd pamiętam, zawsze ciągnęło mnie w tym kierunku. Jako mała dziewczynka negocjowałam z dziadziem każdą złotówkę za umycie samochodu, podając mu korzyści owej transakcji :), a w domu zawsze wyszukałam coś i sprzedawałam wśród rodzinki. Chodziłam też na jagody, by potem od domu do domu po sąsiadkach sprzedać, jak najwięcej słoików za dobrą cenę. Aż w 2009 roku zaproponowano mi współpracę z międzynarodową firmą kosmetyczną w Network Marketingu i tak zostałam na ponad dziesięć cudownych lat!

Dlaczego autentyczna?

Jedną z moich wartości jest autentyczność, bo bardzo cenię sobie bycie sobą, działania z poziomu serducha i tego co czuję, a nie tego co „powinnam”, by działać w 100% w zgodzie z własnymi wartościami. Na tym fundamencie  buduję spójność własnej marki w Social Media i dzielę się doświadczeniami, wiedzą i moim podejściem z Tobą, byś mogła poczuć i zobaczyć to we własnym działaniach.

AUTENTYCZNIE – CZYLI PROSTO Z SERDUCHA ❤

Moje doświadczenie

Zdecydowanie moje doświadczenie zawdzięczam pracy w Multi Level Marketingu, bo tam nauczyłam się sprzedaży bezpośredniej, od podszewki. Przeszłam wszystkie, możliwe potknięcia i przepracowałam masę przekonań stawiających mur, więc wiem, co czujesz, gdy myślisz o sprzedaży. Te trudności pozwalają mi teraz jeszcze lepiej zrozumieć Cię i dać szybko skuteczne rozwiązanie.
W międzyczasie swojej kariery w Marketingu Sieciowym  zbudowałam Zespół liczący ponad 300 osób, a będąc Liderem, szkoliłam go na co dzień m.in. ze sprzedaży siebie, produktów i możliwości biznes.

W 2019 roku poczułam, że chcę iść za głosem serducha i tak rezygnując z tworzenia zespołu w Multi Level Marketingu, zaczęłam rozwijać własną firmę szkoleniową.
Do dziś wsparłam już kilkadziesiąt osób w rozwoju ich kompetencji sprzedażowych (i nie tylko) poprzez poprowadzenie kilku kursów, napisania e-booka (branża MLM), zrobieniu kilku warsztatów online, indywidualnej współpracy ze mną, czy stworzeniu Przestrzeni Online dla Kobiet.

Gdzie poszerzałam swoje kompetencje?

Od dziecka kocham sprzedawać. Jednak, jako 16-latka dołączyłam do jednej z firm Network Marketingu na całe dziesięć lat i tam mocno praktykowałam.
Chwilę po dołączeniu trafiłam na Kamilę Rowińską, by przez kolejne kilka lat przeszkolić się z całego pakietu mastera i stać się Mistrzynią w Sprzedaży.

W 2016 roku poszłam na studia podyplomowe, by zrobić dyplom z Coachingu i wspierać jeszcze lepiej zespół, a teraz Ciebie.
Byłam też na prześwietnej Akademii Sprzedaży Tomasza Zielińskiego, który niesamowicie otwiera uszy, by słuchać, a nie słyszeć.

Po drodze było jeszcze wiele innych szkoleń, książek, czy sesji indywidualnych. A wszystko, czego doświadczyłam i doświadczam, pozwala mi dać Ci maksymalne wsparcie skrojone do Twoich potrzeb.

Daj się porwać w świat kobiecej, autentycznej sprzedaży! 

Gdzie mnie znajdziesz?